Активних оголошень
223
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж комерційної нерухомості (25)

  • Мир Квартир
    92 000 $
    1 398 $/м²

    Педагогічна вул., 23

    БЕЗ КОМІСІЇ
    ЖК Лімнос
    багатофункціональне приміщення
    66 м²
    сьогодні
    Продам нежилое помещение в новом доме в жк Лимнос, ул. Педагогическая, 1/24, общая площадь 65.8 кв.м. Состояние от строителей. Свободная планировка. Полная автономия. Панорамные окна. Свой отдельный вход. Пандус. Подходит под любой вид коммерческой деятельности: салон, офис, студию, кофейню, пекарню и т.д. Переуступка. Цена 92000 у.е. (2-1617-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    70 000 $
    805 $/м²

    Дідріхсона вул., 31а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    87 м²
    сьогодні
    Продам цокольне приміщення, вул. Дідріхсона/Дюковська, загальна площа 87 кв. м. Цокольний поверх/10, вікна виходять у двір (не фасад). Виконано якісний ремонт: підлога всюди викладена плиткою, санвузол у кахлі. Закритий двір, спокійний район. Чудова локація: поруч Морська академія, зручна транспортна розв'язка, центр міста у пішій доступності. Підходить під офіс, навчальний центр, студію, салон краси, бізнес-центр тощо. Ціна 70 000 у. о. (2-2418-19)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    45 000 $
    750 $/м²

    Сонячна вул., 16

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    1970 рік побудови
    сьогодні
    Продам фасадну квартиру під бізнес, вул. Сонячна/Тіниста, 1/5, блочно-цегляний будинок. Загальна площа 60 кв. м, 3 приміщення. Фасадне вікно. Підходить під офіс, салон краси, магазин, нотаріуса тощо. Ціна 45 000 у. о. (2-2674-21)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    525 000 $
    344 $/м²

    1-ша Сортувальна вул., 36-Г

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    1524 м²
    сьогодні
    Продам капітальну двоповерхову споруду в Лузанівці, вул. 1-ша Сортувальна, загальною площею 1524 кв.м. Стан будівлі – дуже хороший, готова до реконструкції або експлуатації. 46.6 соток землі. Може бути використана як тимчасовий орендний бізнес (наприклад: приватна школа, садок тощо). Ціна 525000 у.о. (2-2616-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    70 000 $
    1 007 $/м²

    Середньофонтанська вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    70 м²
    сьогодні
    Продам фасадну квартиру, вул. Середньофонтанська/пров. Чехова, 1/2, міцний будинок. Загальна площа 69,5 кв. м. Під ремонт. Високі стелі 3,2 метра. 5 фасадних вікон у пров. Чехова. Ціна 70 000 у. о. (2-2506-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    46 000 $
    868 $/м²

    Профсоюзна вул., 9-А

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Акварель-4
    багатофункціональне приміщення
    53 м²
    сьогодні
    Продам фасадную квартиру в новом доме в жк Акварель-4, ул. Профсоюзная, 1/11, общая площадь 53 кв.м. Состояние от строителей. Полная автономия. 3 фасадных окна. Закрытая придомовая территория. Цена 46000 у.е. (2-2074-5)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    45 000 $
    310 $/м²

    Бродська вул., 1-Б

    багатофункціональне приміщення
    145 м²
    2019 рік побудови
    сьогодні
    Продам підвальне приміщення у новому будинку в ЖК Одеська Чайка на Плієва, вул. Ген. Плієва, підвал/10, загальна площа 175 кв.м., 3 приміщення. Стан від будівельників. Повна автономія. Світло 10 кВт, три фази, вода, каналізація. Товсті стіни, теплоізоляція по периметру. Високі стелі. Є вікно та двері. Закрита прибудинкова територія. Підходить під будь-який вид комерційної діяльності. Ціна 45000 у.о. (2-2688-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    33 000 $
    221 $/м²

    Академіка Заболотного вул., 58

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    149 м²
    вчора
    Продам приміщення під будь-який вид діяльності, ЖК Мікромегас. вул. Ак. Заболотного/Семена Палія, цегляний будинок. Цокольний поверх із вікнами. Загальна площа 149 кв. м. Ціна 33 000 у. о. (2-1235-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    24 000 $
    800 $/м²

    Середньофонтанська вул., 47/51

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    30 м²
    вчора
    Продам фасадное помещение, ул. Среднефонтанская/Лунный пер., цоколь/5, общая площадь 30 кв.м. Хорошее состояние. Свой фасадный вход. Очень проходное и проездное место. Цена 24000 у.е. (2-1613-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    14 000 $
    461 $/м²

    Івана Фунтового вул., 68/1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    30 м²
    2007 рік побудови
    вчора
    Продам цокольне приміщення, вул. Марш. Бабаджаняна/ринок Малиновський, цоколь/11, спецпроєкт. Загальна площа 30.4 кв. м. Зроблено якісний ремонт під чистове оздоблення. Виконано якісну гідроізоляцію та ремонт усього приміщення. Проведено опалення, встановлено радіатори. Встановлено силовий кабель під кондиціонер. Є свій санвузол, вода та організовано місце під кухню. У двері вбудовано вікно. Облаштований будинок під охороною. Зелений, доглянутий двір. Приміщення підходить під тату-салон, швейний цех тощо. Ціна 14 000 у. о. (2-2558-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    65 000 $
    1 343 $/м²

    Мала Арнаутська вул., 55

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    48 м²
    вчора
    Продам фасадное помещение, ул. М. Арнаутская/Лейт. Шмидта, подвал/2, крепкий дом. Общая площадь 48,4 кв.м. Фасадный вход и 2 фасадных окна. Нежилой фонд. Продается с арендаторами. Цена 65000 у.е. (2-1601-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    260 000 $
    2 557 $/м²

    Преображенська вул., 37

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    102 м²
    вчора
    Продам магазин, ул. Преображенская/Тираспольская площадь, 1 /2, крепкий дом. Общая площадь 101,7 кв.м., залы 45 кв.м. и 25 кв.м., 2 кабинета, 2 санузла, кондиционер, мини-кухня. Хорошее состояние. Витринные окна. Фасадный вход и 2 фасадных окна на ул. Преображенскую. Есть парковка. Проходное и проездное место. Цена 260,000 у.е. (2-1290-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    85 000 $
    538 $/м²

    Чорноморського Козацтва вул., 165/1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    158 м²
    вчора
    Продам одноэтажное, фасадное здание, Ярмарочная площадь/ ул. Черноморского Казачества, общая площадь 158 кв.м. все коммуникации, великолепный подъезд с двух улиц, хорошо просматриваемый фасад. Есть возможность расширения площади за счет достройки 2 го и3го этажа. В здание заходят все коммуникации. Угловой фасад шириной 33 метра и двумя входами5. Можно поделить на несколько помещений. Великолепный вариант под строительный магазин, станцию тех. обслуживания, производство и многое другое Цена 85000 у.е. (2-1585-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    155 000 $
    835 $/м²

    Базарна вул., 25

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    186 м²
    2 дні тому
    Продам дворівневе фасадне приміщення, вул. Базарна/Канатна, 1/4, міцний будинок. Загальна площа 185,6 кв. м (1-й поверх – 102,7 кв. м, підвал – 82,9 кв. м). Відмінний стан. Двоконтурний котел. Усі комунікації. Є три входи: фасадний, з парадної та з двору. 2 фасадні вікна. Прохідне та проїзне місце. Ціна 155 000 у. о. (2-2143-4)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    189 000 $
    1 348 $/м²

    Академіка Філатова вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Manhattan
    багатофункціональне приміщення
    140 м²
    2 дні тому
    Продам нежилое помещение в новом доме в жк Манхетен, ул. Ак. Филатова, 2/23, общая площадь 140.25 кв.м. Свободная планировка. Состояние от строителей. Полная автономия. Высокие потолки. Два входа. Лифт. Окна на фасад на ул. Ак. Филатова. Есть место для рекламной вывески. Подходит под любой вид деятельности. Переуступка. Цена 189000 у.е. (2-1655-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    150 000 $
    2 206 $/м²

    Успенська вул. (Чичерина), 48

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    68 м²
    2 дні тому
    Продам дворівневий діючий магазин-офіс у центрі міста, вул. Успенська/Катерининська, 1/2, загальна площа 68 кв. м: перший поверх — два торгові зали, коридор, санвузол, кухня; підвал — з офісним ремонтом. Виконано якісний, дорогий ремонт. Приміщення оформлене у світлих легких тонах. Є телефон, інтернет, відеоспостереження, кондиціонування, ролети на дверях та на вітринному вікні. Дорогі ковані фасадні сходи. Фасад відремонтовано та пофарбовано. Може використовуватися як магазин будь-якого напрямку, офіс, нотаріальна контора, відділення банку, кафе, бар, кав'ярня. За потреби легко трансформується скляною перегородкою у приміщення для ведення будь-якого виду діяльності. Фасадний вхід з вул. Усп...
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    360 000 $
    1 143 $/м²

    Пироговська вул., 3а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    2 дні тому
    Продам двухэтажный офис с участком 3.5 сотки земли, ул. Пироговская/Французский бул., общая площадь 315 кв.м., 9 кабинетов, можно увеличить. Размещен в шикарном, престижном районе, с хорошей авто доступностью и транспортными развязками. Все регистрационные (земля гос. акт, строение, коммуникации) документы в полном порядке. Есть двухконтурный котел, камин, зона барбекю, два санузла, Выполнен качественный капитальный ремонт. Парковочные места внутри и перед. Заезд с Семинарской или Пироговской. Есть возможность достроить дополнительные помещения или возвести 3-й этаж. Можно использовать под любой вид деятельности или жилой дом. Офис дворовой. Цена 360000 у.е. (2-1608-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    70 000 $
    778 $/м²

    Єврейська вул. (Бебеля), 21

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    90 м²
    2 дні тому
    Продам фасадное помещение в самом центре города, ул. Еврейская/Ришельевская, общая площадь 90 кв.м., 5 кабинетов, 2 санузла, 2 бойлера, 4 новых мощных экономных кондиционера, есть отдельное помещение для кухни, индивидуальное отопление, есть все счётчики, а также решётки на всех окнах. Проходное место. Подходит под любой вид коммерческой деятельности. Цена 70000 у.е. (2-1609-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    130 000 $
    867 $/м²

    Праведників Світу вул. (Міська), 52

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    150 м²
    2 дні тому
    Продам фасадное отдельно-стоящее помещение в центре Слободки, ул. Краснослободская. Характеристика помещения: - отдельно стоящее двухэтажное здание, общая площадь – 150 кв.м., перед помещением фасад в плитку 30 кв.м.; - на каждом этаже – отдельный санузел; - отопление по выбору: электрическое или газовое; - проходное место, центр Слободки, высокий пешеходный и автомобильный трафик; - возможность перепланировки; - электроснабжение: три фазы, большая мощность; - дополнительно: вытяжка, водоснабжение, газ, видеонаблюдение, телевизоры, аудиосистема. Идеально подходит для: - ресторана, кафе, пиццерии, пекарни; - доставки пиццы и суши (все необходимое для такого бизнеса: учетная...
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    87 000 $
    1 026 $/м²

    Олексія Маркевича вул. (Князівська), 4

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    85 м²
    2 дні тому
    Продам фасадную квартиру под бизнес, ул. Княжеская/Новосельского, 1/2, крепкий дом. Общая площадь 84,8 кв.м. 6 фасадных окон. Проходное и проездное место. Цена 87000 у.е. (2-1397-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    65 000 $
    1 000 $/м²

    Героїв Крут вул. (Валентини Терешкової), 18

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    65 м²
    3 дні тому
    Продам фасадне приміщення на Черемушках, вул. Героїв Крут/парк Марка Твена, 1/5, загальна площа 65 кв.м. Приміщення в хорошому стані. Фасадний вхід і 2 вікна. Нежитловий фонд. Підходить під салон краси, нотаріальну контору, представництво, ветеринарну клініку, ломбард, аптеку, кав'ярню тощо. Проїздний та пішохідний трафік. Ціна 65000 у.о. (2-2519-2)
    Рієлтор